soiling یا کثیف شدن لباس زیر کودکان به صورت بی اختیار با مدفوع تاریخ : 1394/06/06 زمان : 11:00
کاربر : تاریخ : ساعت :

این ناراحتی در چه کسانی دیده می شود؟

تاریخ : ساعت :

بی اختیاری مدفوعی در کودکانی که کمتر از یکبار در 3 روز دفع دارند بیشتر دیده می شود. خوردن غذا با فیبر کم، نوشیدن محدود و کم مایعات وآموزش دستشویی رفتن زود هنگام سویلینگ یا بی اختیاری مدفوعی را در کودکان  بیشتر می کند.

کاربر : تاریخ : ساعت :

سلام دختر 4.5دارم که یه مدتی است گهگاهی دچار یبوست میشه به دنبال ان از مدفوع کردن امتناع میکنه وبا جمع کردن پاهاش مدفوع شل از مقعدش خارج میشه که فقط در حد کثیف کردن لباس زیرش هست این عمل در روز چندین بار اتفاق میافته تا اینکه تمام مدفوع با درد دفع میشه لطفا راهنماییم کنید در موقعی که درد داره از چه پمادی استفاده کنم تا بتونه دفع راحتی داشته باشه

تاریخ : ساعت :

با سلام و تشکر اگر یبوست فرزندتان از بدو تولد نباشد  جای نگرانی نیست. احتمال شقاق یا فیشر بدنبال یبوست حاد برای ایشان مطرح است. بهتر است توسط یک متخصص ویزیت شود.

کاربر : تاریخ : ساعت :

درمورد کودکان مقعد بسته توضیح بدهید؟عمل های بچم تموم شده ولی دکتر گفته نقص مهره ای داره ایا امیدی هست خوب بشه و بی اختیار نشه؟؟

تاریخ : ساعت :

با سلام و تشکر اگر سیستم عضلانی عصبی تکامل یافته باشد و عمل جراحی موفقیت آمبز حتما نتیجه مطلوب خواهد بود.اگر پاسختان را نیافتید، پرسش خود را برای من بفرستید.


نام :

پرسش :

کد را در کادر زیر وارد نمائید :


آمار بازدید