فتق در دختران تاریخ : 1394/06/24 زمان : 15:25
کاربر : تاریخ : ساعت :

سلام. دخترم فتق کشاله ران دارد و یکبار آن را جا انداخته‌اند. در مطلبتان نوشته اید که عضو گیر افتاده تخمدان می تواند باشد. آیا جراحی فتق به آن آسیب نمی رساند و امکان ناباروری در آینده نمی دهد؟

تاریخ : ساعت :

با سلام و تشکر اگرفتق گیر افتاده جا برود معمولامشکلی برای عضو مبتلا ایجاد نمی کند ولی درمان فتق کشاله ران برای پیشگیری از آسیب ها و عوارض خطرناک، جراحی عاجل و فوری است.

کاربر : تاریخ : ساعت :

علت کج ادرار کردن دردختران بزرسال چیه

تاریخ : ساعت :

چسبندگی لبیا و تنگی مه آ در دختران نیز مطرح است لذا برای تشخیص قطعی نیاز به  اخذ شرح حال و معاینه فیزیکی دارد.

کاربر : تاریخ : ساعت :

با سلام دخترم ١٠ ساله صبح زود با درد شديددر سمته راسته شكمش بيدار ميشه و ما در مسافرت در شمال بوديم و به علت ناشى بودندكترا تشخيص ميدن كه آپانديسه وبلافاصله بسترى نميشه بهمون ميگن كه شب بسترى بشه بيمارستان شهسوار كه صبح ناشتا عمل آپانديس بشه از شانسه ما دكترى كه دخترم را عمل ميكنه در حينه عمل و گشتن داخله شكم متوجه ميشه تخمدان به شدت پيچ خورده وسياه شده. و راهى جز دراوردن تخمدان نداشتن. و با اين عمل آپانديس هم خارج مى كنن. و تخمدان پاتولوژى ميشه و موردى به جز تورشن در تخمدان پيدا نميشه . وهمينطور آزمايشاته سرطان شناسى هم انجام شد و همه منفى بودن. ولى آقاى دكتر من وپدرش از لحاظه روحى داغون هستيم ووحشتناك نگرانه تخمدانه سمته چپش. از اونجايى كه دكتر گفته تخمدان كيست هم نداشته پس چه چيزى باعث پيچش تخمدان شده؟ وما چه پيشگيرى انجام دهيم كه اين اتفاق خدايى نكرده دوباره تكرار نشه. خواهشا ما رو از اين دلواپسى در بياريد. واگر لازم هست كه به ما وقت بدهيد كه ما از اهواز خدمت شما بياييم

تاریخ : ساعت :

با سلام و تشکر دکتر شما کاملا علمی و درست عمل کرده اند شانس تومور و سرطان در تخمدان های تورشن پیدا کرده بالاست که در دختر شما بررسی های پاتولوژیک انجام شده و خوشبختانه عاری از تومور بوده است.  بدلیل اینکه برش به منظور آپاندکتومی انجام شده باید برداشته می شد که این کار هم صورت گرفته است الان جای نگرانی ندارد و شانس ابتلا تخمدان مقابل ناچیز و قابل اغماض است.

کاربر : تاریخ : ساعت :

یبوست شدید دخترم احتمال میدم فتق اورده علائمش چیه

تاریخ : ساعت :

با سلام و تشکر حلقه نافی یا ناحیه کشاله ران موقع زورزدن متورم و برجسته می شود.اگر پاسختان را نیافتید، پرسش خود را برای من بفرستید.


نام :

پرسش :

کد را در کادر زیر وارد نمائید :


آمار بازدید